Обратный звонок

Оставьте номер своего телефона, и мы перезвоним вам в удобное для вас время


Ваше имя *:
E-mail *:
Телефон *:
Текст сообщения *:
Прикрепить файл:
Код безопасности *:

Ремонт меблів
Перетяжка мебели

Ремонт меблів

Меблі з натурального дерева – дороге задоволення, тому більшу частину виробів сьогодні виготовляють із більш доступних за ціною матеріалів, таких як ДСП та інші. Звичайно, за якістю та довговічністю вони значно поступаються дерев'яному масиву.

 

Не дивно, що ремонт дерев'яних меблів у Києві – надзвичайно потрібна послуга. Господарі не хочуть розлучатися з улюбленою обстановкою та змінювати її на більш дешевий варіант, а купівля нових предметів інтер'єру аналогічної якості не завжди і не всім по кишені.

 

Ремонт меблів - це цілий комплекс заходів з реставрації речей, що втратили презентабельний вигляд: диванів, крісел, стільців, пуфів і так далі. Якщо на дерев'яній поверхні з'явилися тріщини, вм'ятини, подряпини або відколи, вицвіла фарба або потьмянів лак, якщо у дивана витерлася оббивка сидіння та спинки, значить, настав час замовляти ремонт меблів.

 

Наші замовники захоплюються, отримуючи свою оновлену домашню обстановку, і відзначають, що якісний та недорогий ремонт меблів – це просто порятунок для сімейного бюджету та затишного вогнища.

 

Іноді доводиться міняти не лише зовнішнє оздоблення, а й внутрішні механізми трансформації та м'який наповнювач. 

 

Наш майстер з ремонту приїде для огляду речей, які потребують реставрації, вислухає побажання замовника, оцінить проблему та докладно розповість, які роботи доведеться провести, які матеріали можна використовувати.

 

Він озвучить, скільки коштуватимуть його послуги з ремонту меблів. Вартість роботи обговорюється заздалегідь, тому на замовників не чекають неприємні «сюрпризи» у вигляді додаткових платежів.

 

Не поспішайте розлучатися з улюбленими речами та витрачати гроші на покупку нової обстановки. Звертайтеся до нас і побачите, що все нове – це добре відремонтоване старе!

 

borschaga 2022-12-20 в 09:44 46 0
Теги материалаВсего комментариев: 0
avatar