Обратный звонок

Оставьте номер своего телефона, и мы перезвоним вам в удобное для вас время


Ваше имя *:
E-mail *:
Телефон *:
Текст сообщения *:
Прикрепить файл:
Код безопасности *:

Главная ОТЗЫВЫ
Страницы: 1
Показано 1-7 из 7 сообщений
0   Спам
7. Вадим
Дуже задоволений роботою майстрів. Віддав старі подерті крісла. Через тиждень отримала нові, з повністю заміненим наповнювачем та оббитими сучасною тканиною. Майстер зробив підлокітники там, де вони загубилися, пофарбував металеві ніжки, тобто відреставрував крісла, а не просто перетягнув. Це було вище моїх очікувань. Дякую величезне) При цьому цілком доступна ціна виконання. Після першого замовлення я зробив ще кілька і нарешті відремонтував свої старі меблі.

0   Спам
6. Ната
Доброго дня! Природне бажання замовника – щоб виконали замовлення швидко, якісно та недорого. Довго чоловік шукав таку компанію. І знайшов! Звичайно, частка ризику була, тому що ми раніше не зверталися. Але наші сподівання справдилися. Саме: швидко, якісно та недорого нам підремонтували та перетягнули диван. Я в захваті!

0   Спам
5. Надя
Було в мене комп'ютерне крісло. Дуже зручне та велике. Але дітлахи постаралися: оббивку проколупали, підлокітник відламали. Вирішила ремонтувати: меблеві фірми зателефонувала, відгуки почитала. Відкинула пропозиції із завищеною та з підозріло низькою ціною. Крісло забрали наступного дня і повернули готове за 10 днів. Напевно, могли б і раніше, але мене в місті не було. Воно просто суперське! Яскраво-жовте, як сонечко. Рядки рівні. Сидіння м'яке, явно наповнювача підклали. І при цьому ціна залишилася як домовилися, коли фото висилала. Роботою залишилася дуже задоволена. Тепер я не крісло, а дизайнерський об'єкт! На радостях віддала кухонні стільці на перетяжку.

0   Спам
4. Серж
Хотів зробити диван жорсткішим, звернувся і мені все дуже сподобалося: я описав свою ситуацію (потрібно було поміняти наповнювач у дивані), і його рішення викликали довіру, по розмові відчувався професіоналізм та інтерес до справи. Фахівці приїхали наступного дня, були тактовними, уважними та акуратними. Ми уклали договір про те, що роботу буде виконано протягом 15 днів. Проте фахівці виконали завдання раніше, ніж дуже потішили. Я задоволений роботою та адекватною ціною. Точно звертатимуся ще за потреби. Дякую співробітникам компанії!

0   Спам
3. Маша
Коли на диван без сліз уже неможливо було дивитися, я почала шукати реставраторів. Компанію я шукала лише за відгуками реальних клієнтів! У результаті з директором ми зв'язалися в цей же день і наступного! (Це дуже важливий момент) диван вже поїхав. Такої швидкості я не очікувала, оскільки раніше я завжди підлаштовувалися під реставраторів, а не вони під мене. Але далі було ще цікавіше. Мій новий диван прибув до мене раніше обумовленого терміну і якість його була вищою за всякі похвали, це реально нові прекрасні меблі. Тому я ставлю такі оцінки. Якість роботи Виконавця - 10 із 10. Ставлення Виконавця до Клієнта -10 із 10. Швидкість виконання мого замовлення Виконавцем - 10 із 10. (з випередженням терміну на 11 днів). Я рекомендую цю компанію до співпраці та можу точно сказати, що хлопці – професіонали!

0   Спам
2. Елена
Швидкий відгук на запит послуги швидко і чітко домовилися про візит. Без зайвих рекламних слів консультує при виборі тканини з огляду на наші побажання. Усі умови договору виконуються у строк чи навіть раніше. Перетягували диван, і це вже третє звернення до цієї компанії. Диван як новенький, рядки навіть красивіші ніж були! Навіть дерев'яний каркас, подряпаний дітьми та кішками відреставрували! Дуже задоволена.
Шукали для порівняння подібні послуги-виходить дорожче і довше. Тож у цієї компанії оптимальні ціна-якість за хорошого рівня сервісу.

0   Спам
1. Макс
Той випадок, коли результат після реставрації виглядає крутішим за оригінал! Реставрували диван, ліжко та стільці. Дуже професійний підхід та допомога у виборі тканини (величезна валіза зразків тканини, очі розбігаються, все дуже гарне та якісне). Всі обіцянки за строками (відновили за 2 тижні) та зовнішнім виглядом (що буде як нове) виконані на 100%!! Однозначно, рекомендую!!

1-7

Имя *:
Все смайлы
Код *: